logo

AUTOSERVIS • LPG • PNEUSERVIS

  LPG

Ve spolupráci s pojišťovnou LLOYD´S, zastoupenou spol. Defend Insurance Group, vám k zástavbě LPG nebo CNG systému nabízíme pojištění tovární záruky na pohonnou jednotku - motor vozidla a jeho vybrané příslušenství.

Pojištění montáže LPG/CNG slouží ke krytí takových případných závad na motoru a dále vyjmenovaném příslušenství motoru vozidla, které by prokazatelně vznikly provozem na LPG/CNG a na které by se nevztahovala tovární záruka výrobce vozidla. Maximální výše pojistného plnění je 90.000 Kč na jednu pojistnou událost.

Všeobecné podmínky pojištění:
  • Předmětem pojištění je jednotlivé vozidlo, unikátním identifikátorem je VIN vozidla.
  • Do pojištění jsou přijata pouze vozidla, do nichž byl namontován LPG/CNG systém, jehož dodavatelem je společnost AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o., a jejichž přestavba byla zapsána do centrálního registru vozidel pod typovým osvědčením této společnosti.
  • Pojištění lze sjednat pro jednotlivá vozidla do stáří 12 měsíců od data první registrace, s maximálním nájezdem 30.000 km ke dni provedení montáže, přičemž musí být splněny obě tyto podmínky.
  • Délka trvání pojištění a maximální kilometrový nájezd jsou vždy shodné se záručními podmínkami konkrétního vozidla, maximálně však 84 měsíců nebo 150.000 km.
  • Pojištění začíná běžet dnem montáže LPG/CNG systému do vozidla dle zápisu do servisní knížky tohoto systému, zaniká posledním dnem tovární záruky, nebo dosažením kilometrového nájezdu dle záručních podmínek konkrétního vozidla podle toho, co nastane dříve.
  • Pojistit lze pouze vozidlo jehož přestavba byla provedena s použítím řídící jednotky OBD s automatickou korekcí.

Kontakt

AUTOMONT Marcel Vítek
Vestec 15
Chrudim 537 01
Česká Republika

Telefon: +420 737 118 293
Email: lpg.chrudim@seznam.cz

Otevírací doba

Po-Čt: 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:30
Polední pauza: 11:30 - 12:30
Víkendy: Zavřeno

Po dohodě je možný příjem a zpracování zakázek i mimo běžnou pracovní dobu.

Facebook

Automont Vítek Facebook